SK EN
Naspäť
Predchádzajúci

DRON Industries s.r.o. na veľtrhu IMPORT EXPO 2018 v Šanghaji

14. novembra 2018 Dron Industries Veltrh Cina 2018

DRON Industries s.r.o. zastupovali Balázs Farkas - konateľ spoločnosti, Radovan Šipula a Michal Antal ako obchodný konzultanti. Táto trojica počas trvania veľtrhu od 5. 11. až do 10. 11. 2018 odpovedali na nespočetné množstvo otázok týkajúce sa technológie.

Najčastejšie otázky sa týkali procesu hĺbkového termického štiepenia –termická depolymerizácia sa používa na spracovanie (recykláciu) ojazdených pneumatík pri ktorom sa získavajú produkty so 100%-nou výťažnosťou.

Návštevníci veľtrhu v Šanghaji sa zaujímali aj o produkty a ich využitie, ako napríklad kvapalná frakcia olej, taktiež o oceľové kordy a ich následné využitie v priemysle.

Vzácni návštevníci poctili stánok našej spoločnosti DRON Industries s.r.o. v utorok 6. novembra. Boli to delegáti z Generálneho konzulátu SR v Šanghaji, delegáti Eximbanky a v neposlednom rade delegáti z Ministerstva financií Slovenskej republiky. Veľmi si vážime ich návštevu a teší nás ich veľmi pozitývna odozva na našu technológiu.

Z veľtrhu si naša spoločnosť priniesla nespočetné množstvo obchodných kontaktov a ponúk. Svetový záujem o našu technológiu na spracovanie opotrebovaných pneumatík nás veľmi teší a sme hrdí na to, že takýto unikát vznikol na Slovensku.